www.wielkopolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:16 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:216 | Ogłoszeń:9925

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Kelnerki W Niemczech

Praca Dla Kelnerki W Niemczech

 PDF
Telefon: 502667144

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem Wielkopolskim
Kelnerka w Niemczech

BMZ Agencja Lewandowska
dla niemieckiego Kontrahenta poszukuje kandydatek w na stanowisko
Kelnerka
do pracy na terenie Niemiec

lokal Cafee Bistro ok.Ludwigshafen (Hassloch)

Oferta Klienta:

- zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy bezpośrednio u pracodawcy,
- wynagrodzenie miesięczne od 1000,00 Euro netto na rękę + napiwki na rękę
- zakwaterowanie od pracodawcy strony.

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku.
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
- samodzielność i dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

- przyjęcie zamówień i odpowiednie ich zrealizowanie,
- ciągły nadzór nad gośćmi,obsługa kasy fiskalnej,
- dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie aplikacji: CV ze zdjęciem, w polskim lub niemieckim języku na adres e-mail bmz.agencja-cv@wp.pl
Więcej informacji o ofercie pracy od9.00do 17.00 pod numerami:
+48 502 667 144;
+48 883 220 146;
+ 48 883 220 128;
+ 48 796 644 735;
+ 48 881 402 246;
+ 48 881 402 255;

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

BMZ Agencja Lewandowska ( Nr cert. 10756 ) NIE POBIERAMY PROWIZJI. UMOWA PODPISYWANA BEZPOŚREDNIO Z NIEMIECKIM PRACODAWCĄ, NA NIEMIECKICH WARUNKACH

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google