www.wielkopolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:28 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:216 | Ogłoszeń:9925

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Fizyczny - Praca Niemcy Z Zagwarantowanym Mieszkaniem

Pracownik Fizyczny - Praca Niemcy Z Zagwarantowanym Mieszkaniem

 PDF
Telefon: +48571322116, +48515909950

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem Wielkopolskim
HR Navigator zatrudni osoby do pracy w Niemczech

HR Navigator zatrudni osobę chętną na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI/PRACOWNIK FIZYCZNY
Lokalizacja: Fredeburg, Niemcy

Co oferujemy naszym pracownikom:
• -umowa o pracę tymczasową,
• -stawka godzinowa 10,15€ brutto, praca w systemie zmianowym z bonusem za nocki,
• -1300€ miesięcznie,
• -legalne zatrudnienie w Niemczech,
• -karta EKUZ i druk A1,
• -darmowe lokum oraz możliwość wyrabiania nadgodzin.
Wymagania pracodawcy:
• -komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• -umiejętność posługiwania się narzędziami (wiertarka, szlifiarka),
• -dobra kondycja fizyczna i samochód na dojazd,
• -dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Obowiązki pracownika:
• -Obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych wraz z kontrolą jakości,
• -uzupełnianie ubytków powstałych w trakcie obróbki oraz obsługa narzędzi mechanicznych,
• -struganie, szlifowanie, polerowanie,
• -wykonywanie poleceń przełożonego.

Skontaktuj się z nami:
Mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny:
+48 515 909 950,
+48 571 322 116,
+48 572 505 720,
+48 571 322 118,
+48 515 909 954
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google